image

تولید محتوا متنی

تولید محتوا متنی یکی از انواع خدمات تولید محتوا می باشد که همان طور که از نامش پیداست از واژگانی تشکیل شده است که یک محتوا را به وجود می آورد. اکثر وب سایت های موجود در گوگل از محتوا متنی برای سایت خود استفاده می کنند و هدف آن جذب مخاطب بیشتر است. تولید محتوا متنی ملزم کسب یک سری اطلاعات است که به خوبی به کار برده شود و بتواند به درسی پاسخگوی نیاز کاربران باشد.شاید برخی تصور کنند که محتوا متنی دیگر کاربرد ندارد و این روز ها مردم بیشتر به دنبال محتوا تصویری و یا ویدئو هستند در صورتی که بیشتر مخاطبانی که در زمینه های به خصوصی تخصص دارند بیشتر به دنبال محتوا متنی برای رسیدن به پاسخ سوالاتشان هستند. خدمات تولید محتوا متنی باید به درستی و بر اساس قواعد خاصی انجام پذیرد همچنین موضوعات مختلف را به صورت کامل توضیح دهد.

تولید محتوا تصویری

خدمات تولید محتوا تصویری به خدماتی گفته می شود که برای تولید محتوا از عکس استفاده می شود. تحقیقات نشان داده شده است که تاثیر محتوا تصویری 70 درصد بیشتر از محتوا متنی می باشد. نکته قابل توجه در تولید محتوا تصویری انتخاب نوع تصاویر مناسب  کسب و کار شما می باشد. بسیار مهم است که در مورد مطالب مورد نیازتان اطلاعات کافی داشته باشد و بدانید که چه نوع تصاویری مرتبط با کسب و کار شما است.برای تاثیر بیشتر می تواند در محتوا متنی خود نیز تصاویری مرتبط و جذابی را به کار ببرید و با استفاده از این تصاویر کاربران را ترغیب به خواندن ادامه مطالب کنید. در استفاده از این تصاویر باید دقت داشت که عکس ها از کیفیت بالایی برخوردار باشند و همچنین از تصاویر تکراری در تولید محتوا استفاده نشود. استفاده از تصاویر تکراری خسته کننده و ضعف سایت شما به شمار می آید.

تولید محتوا ویدئویی

یکی از جدید ترین خدمات تولید محتوا، تولید محتوا ویدئویی می باشد. نرم افزار های زیادی مانند آپارات در این زمینه ایجاد شده اند که افراد در آن محتوا ویدئویی تولید می کنند و حتی از طریق آن کسب درآمد نیز می کنند. تولید محتوا ویدئویی انواع مختلفی دارد به صورت مثال ویدئو های آموزشی. این نوع ویدئو ها شامل آموزش های بسیاری از نرم افزار های تخصصی در زمینه های مختلف می باشد افرادی که در این زمینه ها تخصص دارند یا به صورت رایگان و یا پولی آنها را به اشتراک می گذارند. انواع ویدیوهای آموزشی درسی نیز شامل این موارد نیز می شود. از انواع دیگر ویدئو های آموزشی می توان به آموزش شغل های مختلف اعم از عکاسی، آشپزی، بورس، نقاشی و غیره نام برد. بسیاری از کسب و کار ها نیز زمانی که محصول و یا خدماتی جدید ارائه می دهند ویدئو های آموزشی مرتبط از نحوه استفاده از آن خدمات و یا محصولات را تولید می کنند. از دیگر انواع خدمات تولید محتوا ویدئویی می تواند تولید ویدئوهای تبلیغاتی، سرگرمی، کمدی و علمی اشاره کرد. از آنجایی که خواندن مطالب طولانی ممکن است برای کاربران خسته کننده شود به همین دلیل تولید ویدئو های کوتاه و جذاب در توضیح دادن مطالب بسیار تاثیر گذار است از سوی دیگر ویدیو ها حجم بیشتری از فضای  یک سایت را اشغال می کند و برای موتور های جستجوگر اهمیت دارد.

تمامی این خدمات توسط تیم متخصص رایان سافت لند ارائه می شوند.